Avs Otomasyon Makine San.VeTic.Ltd.Şti.,müşterilerine endüstriyel otomasyon alanında kaliteli ve profesyonel çözümler sunmak amacı ile 2006 yılında kurulmuştur.Firmamız 2006 yılından bugüne çok önemli ve değerli projelere imza atarak kendi alanında en üst sıralarda yer almaktadır.

Kuruluşumuzdaki yegane amaç, sektörde yeni teknolojileri kullanan, fiyat/fonksiyon analizi yapan, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümlere en hızlı,kaliteli  ve ekonomik şekilde ulaşan ve en önemlisi sorunsuz sistem anlayışına sahip bir firma olma yolunda ilerlemektir.

İzmir merkezli firmamız 10 kişilik mühendis ve teknik personel ekibi ile birçok global firmaya PLC kontrollü her türlü makina otomasyonu, SCADA Yazılımı, Servo Motor Uygulamaları, Veri Toplama ve Raporlama Yazılımları  ve Uzak İzleme Kontrol Yazılımları yapmaktdır.

Hedefimiz yurt içi ve yurt dışında yapılan endüstriyel projelere otomasyon konusunda danışmanlık ve çözümler sunmaktır.

Misyonumuz, insan güvenliğini ön planda tutarak, teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kaliteli,optimum maliyetli ve efektif çözümler sunmaktır. 

Vizyonumuz,dünyada yürütülen otomasyon sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak firmaların bilinçaltına yerleşmektir. Bunun yanında geleceğimiz olan gençlerimizi otomasyon konusunda eğiterek onlara parlak bir kriyer sağlamaya çalışmaktır.

 

 Go Top